Aktuální akce knihovny

A taková to byla láska

Ve středu 21. února v 18.00 hodin v Kavárna - Bar 2. Svět v 18.00 hodin další Listování. Vstupné 50,- Kč Prosíme všechny, kdo si chtějí ke krásnému přestavení dát něco dobrého, aby počítali s časovým předstihem a nerušili jsme během vystoupení. Děkujeme :) A o čem to bude???
Vydáno: 12.01.2018

Novinka

Thajská trilogie

13. března 2018 v 18.00 hodin - sál zámečku Tomáš Černohous je pro vás známý cestovatel a jeho přednášky jsou v Jevíčku velmi oblíbené. Tentokrát nás pozve do Thajska a máme se na co těšit.

Doporučujeme

Spartakiáda pro mozek

V pondělních ránech najdete v sálech na zámečku skupinu nadšenců, kteří pod vedením certifikované trenérky paměti paní Pavly Konečné důkladně procvičují svoje šedém buňky mozkové. Věříme, že je to pro ně příjemně nastartovaný týden.


Napište nám

Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na zlepšení? Potřebujete se s námi spojit? Napište nám.

Nepiště do šuplíku. Pošlete nám svoje názory, postřehy, literární pokusy, básně. Budeme rádi, když nás upozorníte na zajímavé knihy, které jste v naší knihovně nenašli. Vaše příspěvky zařadíme do Blogu.

Využijte náš on-line kontaktní formulář.

Anketa

Přednášky v historických městech

Velmi se nám osvědčily přednášky přímo v historických městech i díky skvělému průvodci Janu Valíčkovi. Vyberte si města, jejíchž architektura a historie vás zaujmou.
Váš hlas byl odeslán.

Dotazy na knihovnu

Pokud máte jakýkoliv dotaz zeptejte se nás na fóru nebo nás kontaktujte online.

Odběr novinek

Vítěz soutěže Biblioweb Bezbariérový přístup Noc s Andersenem Ptejte se knihovny
Veřejný internet Celé česko čte dětem

RSS