A taková to byla láska

Ve středu 21. února v 18.00 hodin v Kavárna - Bar 2. Svět v 18.00 hodin další Listování. Vstupné 50,- Kč Prosíme všechny, kdo si chtějí ke krásnému přestavení dát něco dobrého, aby počítali s časovým předstihem a nerušili jsme během vystoupení. Děkujeme :) A o čem to bude???

Odejít nebo zůstat. Kdo to z nás ve vztahu kdy neřešil?
Zničehonic stojí manžel třicetileté Chloé u dveří s kufrem v ruce a oznamuje jí, že od ní odchází. V šoku a bolesti ji odváží tchán, starý nepříjemný mrzout Pierre, na svoji chalupu. V nadcházející noci odhaluje snaše důvody svého celoživotního mrzoutství - manželství založené na povinnosti k manželce a dětem, kterým sice otřásl vztah k "jediné lásce jeho života", ale nezničil je. Zůstat, nebo odejít?
- vydalo nakladatelství Mladá Fronta, autorka Anna Gavalda v překladu Silvie Dokulilové
- účinkují: Věra Hollá a Zdeněk Černín