Co by můj syn měl vědět o světě

Pondělí 29. ledna 2018 v 18.00 hodin - Kavárna-Bar 2. Svět. Vstupenky je možno zakoupit i v předplatném v Městské knihovně v Jevíčku.Prosíme všechny, kdo si chtějí ke krásnému přestavení dát něco dobrého, aby počítali s časovým předstihem a nerušili jsme během vystoupení. Listování s Lukášem Hejlíkem a skvělou knihou Co by můj syn měl vědět o světě. Fredrik Backman (autor knihy Muž jménem Ove) vtipně stírá všechny úzkosti a nedostatky rodičů jednadvacátého století v půvabné knize plné

upřímných obav a nepodmíněných vyznání lásky, která zasáhne srdce všech rodičů, a to dokonce i těch budoucích, potencionálních. Poprvé bude v LiStOVáNí účinkovat jen jeden herec; Lukáš Hejlík je stejného věku jako Fredrik Backman a má stejně starého syna.
Backman: "Tato kniha je především o snaze být dobrým rodičem. Protože chci, abys věděl, že jsem se vážně snažil úplně nejvíc, jak jsem uměl. Nikdo negooglil tolik jako já." Hejlík: "Ta ztracenost otců při nakupování! To, jak dětské hraní nemá logiku a jak se ji snažíte v pět ráno, když on vstane tak živě a vy tak mrtvě, najít, jak ji přímo vyžadujete! To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme. A nezvládneme."
• vydalo nakladatelství Host v roce 2017 v překladu Heleny Matochové
• účinkuje: Lukáš Hejlík
Vstupné 50,- Kč

Kavárna - Bar 2. Svět sídlí na Žlibkách ( což je jevíčská plovárna), najdete ji na Okružní I .
Mají skvělou kávu a dortíky a vínko a tak, pro všechny kdo si kvalitní zábavu rádi spestří dobrotou - prosím objednejte si před začátkem představení, jinak nebude možno :)

Pozvánka na Listování. Videopozvánka Lukáše Hejlíka.