Doporučujeme

Spartakiáda pro mozek

V pondělních ránech najdete v sálech na zámečku skupinu nadšenců, kteří pod vedením certifikované trenérky paměti paní Pavly Konečné důkladně procvičují svoje šedém buňky mozkové. Věříme, že je to pro ně příjemně nastartovaný týden.
Vydáno: 05.02.2018

On-line služby knihovny

Využijte on-line služby knihovny ze svého domova. Služby katalogu knihovny můžete využívat 24 hodin denně, knihy se rezervujte přímo v katalogu a na vaši e.mailovou adresu nebo mobilní telefon přijde zpráva ve chvíli, kdy je pro Vás kniha připravena. Podívejte se do novinek, které knihovna zakoupila a můžete si nastavit období za jaké Vás novinky zajímají. V katalogu najdete doporučení ostatních čtenářů, recenze na knihy. Hledáte-li knihy, které vás zajímají doporučujeme množné číslo např. historické romány, recepty a podobně... Rodinám s dětmi doporučujeme rodinný registrační poplatek - jeden dospělý + 1 až 3 děti platí 100,- Kč .
Vydáno: 21.12.2013

A taková to byla láska

Ve středu 21. února v 18.00 hodin v Kavárna - Bar 2. Svět v 18.00 hodin další Listování. Vstupné 50,- Kč Prosíme všechny, kdo si chtějí ke krásnému přestavení dát něco dobrého, aby počítali s časovým předstihem a nerušili jsme během vystoupení. Děkujeme :) A o čem to bude???
Vydáno: 12.01.2018

Kurz paličkování

Kurz pro všechny milovníky ručních prací a krásných tradic, je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé krajkářky. Probíhat bude každé pondělí na sále zámečku. Kurz vede lektorka Iva Vanžurová. Přihlásit se můžete v knihovně.
Vydáno: 23.09.2014

Moje první šesti tisícovka

Putování Zdeňka Bombery po Ladakhu , hlavním městě Léhu, dále trek údolím Markhy a výstup na šestitisícovku Stok Kangri. Přijďte si poslechnout 30. listopadu v 17.30 sál zámečku.
Vydáno: 30.10.2017

Jazykové kurzy

V druhé polovině září zahajují svoji činnost jazykové kurzy, které jsou ve stálé nabídce Vaší knihovny. Pokud máte chuť přiučit se nebo zdokonalit své jazykové dovednosti, neváhejte a přihlašte se v Městské knihovně v Jevíčku. Od 1.9.2017 otevíráme tyto kurzy:
Vydáno: 27.08.2014

Maroko

Pondělí 27. listopadu v 17.00 hodin vás srdečně zveme na přednášku Lenky a Václava Špillarových. Známí cestovatelé nás tentokrát provedou po krásách a zajímavostech Maroka.
Vydáno: 08.11.2017

Půjčování e-knih

V rámci spolupráce s eReadingem.cz si nově můžete přes katalog naší knihovny stáhnout do vašeho mobilního zařízení či čtečky knihy současné produkce a bestsellery na které tak nemusíte čekat. Ve výběru jsou stovky titulů. Půjčování e-knih je pro čtenáře knihovny bezplatné a využívat ho mohou všichni registrovaní čtenáři naší knihovny. Jak na to?
Vydáno: 07.08.2015

Adam Boržič

Ve čtvrtek 1. února 2018 v 18.00 hodin - sál zámečku. V rámci cyklu Spisovatelé do knihoven Vám představíme Adama Boržice. Básníka, překladatele, publicistu, terapeuta, který už několik let vede literární obtýdeník Tvar. Do světa literatury vstoupil v roce 2008 jako člen básnické skupiny Fantasía, kterou spolu s ním tvoří Kamil Bouška a Petr Řehák, a to stejnojmennou společnou sbírkou. Nenechte si ujít autorské čtení zajímavého autora mladé generace. Dále vydal knihy Rozevírání, na cenu Magnesia Litera nominované Počasí v Evropě a nejnověji Orfické linie.
Vydáno: 22.01.2018

Work & Travel USA

V pátek 2. února 2018 v 18.00 hodin - sál zámečku. Work & Travel USA spolu s Martinou Sedláčkovou a Jonášem Bomberou se podíváme za velkou louži. Jak se v USA žije a pracuje očima Evropanů.
Vydáno: 12.01.2018

Anketa

Přednášky v historických městech

Velmi se nám osvědčily přednášky přímo v historických městech i díky skvělému průvodci Janu Valíčkovi. Vyberte si města, jejíchž architektura a historie vás zaujmou.

Dotazy na knihovnu

Pokud máte jakýkoliv dotaz zeptejte se nás na fóru nebo nás kontaktujte online.

Odběr novinek

Vítěz soutěže Biblioweb Bezbariérový přístup Noc s Andersenem Ptejte se knihovny
Veřejný internet Celé česko čte dětem

RSS