Work & Travel USA

V pátek 2. února 2018 v 18.00 hodin - sál zámečku. Work & Travel USA spolu s Martinou Sedláčkovou a Jonášem Bomberou se podíváme za velkou louži. Jak se v USA žije a pracuje očima Evropanů.

A na co se můžete těšit??

"Jeli jsme tam s agenturou, která nám vše zprostředkovala  ( dokumentace, víza, ubytování, práci) v rámci studentského programu Work & travel USA. Byli jsme v USA celkem 3 měsíce – 2 měsíce  jsme pracovali jako plavčíci na Long Islandu v aquaparku Splish Splash water park v Riverheadu, stát New York a 1 měsíc cestovali. Po těch 2 měsících práce jsme odletěli na západ USA, kde jsme procestovali státy západního pobřeží - Los Angeles, San Francisco a Las Vegas a poznali krásy národních parků jako například Grand Canyon, Yosemitský národní park, Národní park Sequoia aj.

 

A ještě před úplnou cestou domů jsme si na 2 dny zaletěli do Miami, tam načerpali energii na proslulých plážích a letěli domů 🙂 "Anketa

Přednášky v historických městech

Velmi se nám osvědčily přednášky přímo v historických městech i díky skvělému průvodci Janu Valíčkovi. Vyberte si města, jejíchž architektura a historie vás zaujmou.

Dotazy na knihovnu

Pokud máte jakýkoliv dotaz zeptejte se nás na fóru nebo nás kontaktujte online.

Odběr novinek

Vítěz soutěže Biblioweb Bezbariérový přístup Noc s Andersenem Ptejte se knihovny
Veřejný internet Celé česko čte dětem

RSS