A jak se vám líbím teď?

Co v březnu za kamny, když přijede Listování. Ve čtvrtek 24. března 2022 v 18.00 hodin na sále zámečku. A co to bude tentokrát?? LiStOVáNí.cz: A jak se vám líbím teď? (Holly Bourneová) Příběh o tom, jaké to je, když je vám třicet a nechcete zůstat pozadu. Tori je úspěšnou influencerkou. Její autobiografie se vyhřívá na knihkupeckých pultech mezi bestsellery, navíc patří mezi oblíbené motivační řečníky. A to je jí teprve něco málo přes třicet! Zatímco zástupy svých sledujících zásobuje motivujícími posty a nabádá je, aby „žily takový život, jaký chtějí“, Tori samotné se podle těchto rad žít příliš nedaří ...

S mužem, o němž básnila na konci své knihy, už půl roku nic neměla. Vypadá to, že všichni kolem se vdávají a žení, mají děti a říkají, jak je svět úžasný... Ale Tori jim na to nemíní skočit. A tak bojuje! Tohle bude živé, humorné a peprné.

Účinkují:  Petra Bučková a Pavla Dostálová
Vstupné 50,- Kč