Vše o půjčování

Poplatky a veškeré informace k půjčování a rezervaci

Novinky a akce

Informace o akcích připravovaných knihovnou

Služby knihovny

Služby, které poskytuje knihovna čtenářům a veřejnosti

Regionální služby

Služby a informace, které poskytujeme obcím v okolí

O městu Jevíčko

Podívejte se na krásy našeho města Jevíčko

Pozor, změna v půjčovní době knihovny.

Vážení a milí čtenáři, vzhledem k situaci, která není nijak strašlivá pouze nás vybízí k větší opatrnosti, maličko omezujeme půjčovní dobu knihovny. Pouze v pondělí a v sobotu je změna - malá :). Knihy znovu budou procházet karanténou, ale Vaše knihovna tu pro vás bude otevřena a vybírat knihy si můžete (s rouškou na ústech a dezinfekcí na rukou) po celé knihovně, bez omezení. Dávejte na sebe pozor, a pokud budete používat roušku, často si mýt ruce a dodržovat odstup od ostatních, není se čeho bát. Uděláme všechno pro to, aby knihovna půjčovala tak, aby neznamenala riziko pro vás ani pro nás. Pevné zdraví a s pěknou knížkou vám bude doma určitě veseleji.

Půjčovní doba Městské knihovny v Jevíčku - platná do odvolání.

Prosím využijte půjčovní dobu, kterou jsme schopni zajistit za dodržení hygienických opatření.
Všichni, kdo znáte naši tradiční půjčovní dobu jste si jistě všimli, že je změna pouze u pondělí - méně o 2 hodiny,
a v sobotu je zrušeno sobotní půjčování.

a nebojte se využívat  služeb knihovny, Všechny knihy, které nám vrátíte jdou do tzv. karantény
a půjčujete si pouze knihy, které prošly dezinfekcí.

Upozorňujeme také, že půjčovní doba není pracovní doba zaměstnanců knihovny, které není nijak krácena
a je odpracována v celém rozsahu. Půjčovní doba je omezena minimálně a pouze dočasně,
tak aby bylo možné vracet a půjčovat knihy na dvou místech, knihy byly dezinfikovány.
Pátek a pondělí dopoledne je vyhrazeno pro naše Místní lidové knihovny, které jsou v působnosti jevíčského regionu.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na Vás.

Vyhledávání v katalogu

PO: 12.30 – 18.00
ÚT: 8.00 – 11.00 a 12.30 – 16.00
ST: 8.00 – 11.00 a 12.30 – 16.00
ČT: 8.00 – 11.00 a 12.30 – 17.00
PÁ: ZAVŘENO
SO: 8.00 – 11.00
NE: ZAVŘENO

Buď informovaný ohledně novinek a akcích pořádaných knihovnou.