Vše o půjčování

Poplatky a veškeré informace k půjčování a rezervaci

Novinky a akce

Informace o akcích připravovaných knihovnou

Služby knihovny

Služby, které poskytuje knihovna čtenářům a veřejnosti

Regionální služby

Služby a informace, které poskytujeme obcím v okolí

O městu Jevíčko

Podívejte se na krásy našeho města Jevíčko

Aktuální podmínky provozu

Mílí čtenáři a uživatelé knihovny, při vstupu do knihovny se nemusíte prokazovat dokladem o bezinfekčnosti. Provoz knihovny zůstává nezměněn, tzn. máme otevřeno dle výpůjční doby knihovny. Je třeba dodržovat základní protiepidemická opatření – před vstupem do knihovny použít dezinfekční prostředky, mít nasazený respirátor a dodržovat 1,5 m rozestupy.

Na akcích knihovny je třeba prokázat se některou z podmínek (certifikát o provedeném očkování, potvrzení o prodělání onemocnění v posledních 180 dnech, osoby do 18 let se mohou prokázat PCR testem starým nejvýše 72 hodin, děti do 12 let se prokazovat nemusí).
Děkujeme za pochopení

- dále fungují služby - Odloženo z poličky, rezervace knih a rozvoz knih seniorům.
Zatím je v provozu pouze půjčování s omezeným internetovým připojením
a s prosbou o co nejkratší dobu pobytu v knihovně.

Zavádíme možnost zaplacení registračního poplatku pro čtenáře knihovny.
Od 1. dubna můžete zaplatit roční registrační poplatek čtenáře knihovny převodem na účet. Věříme, že uvítáte bezkontaktní možnost platby. Pro všechny, kdo nemají tuto možnost i nadále platí eventualita zaplatit registrační poplatek přímo v knihovně.
Roční registrační poplatek je 80,- Kč, rodinný 100,- Kč.
Číslo účtu, na který platit poplatky za knihovnu je: 19-2526591/0100

Variabilní symbol - číslo čtenáře, které máte na čtenářském průkazu, nevíte-li zavolejte do knihovny a my vám je sdělíme

Děkujeme, že dodržujete následující pokyny pro půjčování
  • Budova zámečku i knihovna je přístupná pouze čtenářům.

• Zatím není možné, aby tu děti i dospělí trávili svůj volný čas, tak jak tomu bylo dosud. Počet osob v knihovně je omezen.

• Do budovy zámečku vstupujte pouze s respirátorem.

• Vracejte knihy v malém sále u dveří, poté si přejděte do knihovny, kde si prosím dezinfikujte ruce.

• Knihy, které vrátíte jdou na 48 hodin do karantény a nelze je tedy půjčovat obratem.

• V prostorách knihovny, prosím, buďte pouze nezbytnou dobu, potřebnou na vybrání knih.

• Prosím vyberte si dostatečnou zásobu knih a prodlužte tak frekvenci návštěvy knihovny.

Prosíme o trpělivost a ohleduplnost,
společně to zvládneme i s dodržením potřebných hygienických opatření.
Děkujeme Vám.

Vyhledávání v katalogu

PO: 12.30 – 17.00
ÚT: 8.00 – 11.00 a 12.30 – 16.00
ST: 8.00 – 11.00 a 12.30 – 16.00
ČT: 8.00 – 11.00 a 12.30 – 17.00
PÁ: ZAVŘENO
SO: 8.00 - 11:00
NE: ZAVŘENO

Buď informovaný ohledně novinek a akcích pořádaných knihovnou.