Akce

Dny kulturního dědictví na zámečku

V sobotu 9. září 2017 od 16.00 hodin do 20.00 hodin vás velmi rádi přivítáme na zámečku. Podívat se můžete na sály ve stolové úpravě, do kaple v prvním poschodí, připraveny pro vás budou koláčky, zelňáky z Hospody na Dvorci (Mrtvola :) a dobré víno z jevíčské vinotéky. Po celou dobu bude v provozu knihovna. Těšíme se na Vás.
Vydáno: 06.09.2017

Zvíře s Torey Hayden

V neděli 17. září v 16.00 hodin máme tu čest a velké potešení přivítat na Listování autorku Torey Hayden. Listovat budeme v Kavárně Baru 2. svět, kterou najdete na Žlibkách. U dobrého vínka, kávy ... se můžete těšit na tradičně skvělé výkony Pavla Oubrama a Věry Hollé. Vstupné 50,- Kč. Srdečně Vás zve Vaše knihovna
Vydáno: 11.07.2017

Fotografická výstava Charity Prostějov

Knihovna Jevíčko od 11. dubna 2017 do 25. dubna 2017. Výstava Bude otevřena v provozní době knihovny. Práci charitativních organizací známe ze svého okolí. Dovolte abychom vás představili Charitu Prostějov, který k 25. letům svého založení sestavila putovní fotografickou výstavu, která mapuje okamžiky setkávání, pomoci, vděčnosti i pokory. Nenechte si ujít cyklus fotografií, které odráží život a pomoc, které se dostává těm co potřebují.
Vydáno: 23.02.2017

Jazykové kurzy

V druhé polovině září zahajují svoji činnost jazykové kurzy, které jsou ve stálé nabídce Vaší knihovny. Pokud máte chuť přiučit se nebo zdokonalit své jazykové dovednosti, neváhejte a přihlašte se v Městské knihovně v Jevíčku. Od 1.9.2017 otevíráme tyto kurzy:
Vydáno: 27.08.2014

Katalog

prosíme všechny, kdo mají problém se zobrazením katalogu naší knihovny na svých stránkách, aby kontaktovali knihovnu e.mailem, nebo osobně. Rádi vám pomůžeme problém odstranit. Připomínáme, že přes vstup do konta můžete prodlužovat své výpůjčky, rezervovat nové knihy a psát recenze k přečteným knihám.
Vydáno: 10.07.2014

Akce, které již proběhly

Pod tímto odkazem najdete seznam všech akcí, které se konaly v naší knihovně v minulosti.
Vydáno: 28.03.2009

Kurz paličkování

Kurz pro všechny milovníky ručních prací a krásných tradic, je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé krajkářky. Probíhat bude každé pondělí od 17.30 na sále zámečku. Kurz vede lektorka Iva Vanžurová. Přihlásit se můžete v knihovně.
Vydáno: 23.09.2014

Knihovnická hymna

Vydáno: 24.09.2009

Anketa

Přednášky v historických městech

Velmi se nám osvědčily přednášky přímo v historických městech i díky skvělému průvodci Janu Valíčkovi. Vyberte si města, jejíchž architektura a historie vás zaujmou.

Dotazy na knihovnu

Pokud máte jakýkoliv dotaz zeptejte se nás na fóru nebo nás kontaktujte online.

Odběr novinek

Vítěz soutěže Biblioweb Bezbariérový přístup Noc s Andersenem Ptejte se knihovny
Veřejný internet Celé česko čte dětem

RSS