Akce

A taková to byla láska

Ve středu 21. února v 18.00 hodin v Kavárna - Bar 2. Svět v 18.00 hodin další Listování. Vstupné 50,- Kč Prosíme všechny, kdo si chtějí ke krásnému přestavení dát něco dobrého, aby počítali s časovým předstihem a nerušili jsme během vystoupení. Děkujeme :) A o čem to bude???
Vydáno: 12.01.2018

Thajská trilogie

13. března 2018 v 18.00 hodin - sál zámečku Tomáš Černohous je pro vás známý cestovatel a jeho přednášky jsou v Jevíčku velmi oblíbené. Tentokrát nás pozve do Thajska a máme se na co těšit.
Vydáno: 18.12.2017

Nejlepší kniha o Fake News !!!

14. března 2018 v 17.30 Kavárna-Bar 2. Svět Miloše Zemana můžete přijít volit až v druhém kole! Ta zpráva byla, jak jistě víte, falešná, asi jako ta raketa mířící na Hawai. Média, politici, sociální sítě - ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jedná se o fenomén posledních let, nebo jsou tu s námi, šikovně skryté, už dlouhá staletí? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Vstupné 50,- Kč. V kavárně je možné si dát výbornou kávu a dortík, prosíme o dřívější příchod, pokud si dáte něco dobrého. Vstupenky je možné zakoupit na představení i v předprodeji v Městské knihovně v Jevíčku.
Vydáno: 05.02.2018

Spartakiáda pro mozek

V pondělních ránech najdete v sálech na zámečku skupinu nadšenců, kteří pod vedením certifikované trenérky paměti paní Pavly Konečné důkladně procvičují svoje šedém buňky mozkové. Věříme, že je to pro ně příjemně nastartovaný týden.
Vydáno: 05.02.2018

Rok 2018

Naši milí, přejeme Vám, aby rok 2018 přinesl jen to dobré. Těšíme se na společná setkávání a přejeme si, aby jich bylo co nejvíce. Krásný každý den, každý rok a celý život Vám přeje Vaše knihovna
Vydáno: 20.11.2017

Mejdan na zámečku 2018

Zapište si do diářů Mejdan na zámečku v roce 2018 proběhne v pátek 29. června. Těšíte se? My teda jooo.
Vydáno: 18.12.2017

Kurz paličkování

Kurz pro všechny milovníky ručních prací a krásných tradic, je vhodný pro úplné začátečníky i pokročilé krajkářky. Probíhat bude každé pondělí na sále zámečku. Kurz vede lektorka Iva Vanžurová. Přihlásit se můžete v knihovně.
Vydáno: 23.09.2014

Jazykové kurzy

V druhé polovině září zahajují svoji činnost jazykové kurzy, které jsou ve stálé nabídce Vaší knihovny. Pokud máte chuť přiučit se nebo zdokonalit své jazykové dovednosti, neváhejte a přihlašte se v Městské knihovně v Jevíčku. Od 1.9.2017 otevíráme tyto kurzy:
Vydáno: 27.08.2014

Katalog

prosíme všechny, kdo mají problém se zobrazením katalogu naší knihovny na svých stránkách, aby kontaktovali knihovnu e.mailem, nebo osobně. Rádi vám pomůžeme problém odstranit. Připomínáme, že přes vstup do konta můžete prodlužovat své výpůjčky, rezervovat nové knihy a psát recenze k přečteným knihám.
Vydáno: 10.07.2014

Akce, které již proběhly

Pod tímto odkazem najdete seznam všech akcí, které se konaly v naší knihovně v minulosti.
Vydáno: 28.03.2009

Anketa

Přednášky v historických městech

Velmi se nám osvědčily přednášky přímo v historických městech i díky skvělému průvodci Janu Valíčkovi. Vyberte si města, jejíchž architektura a historie vás zaujmou.

Dotazy na knihovnu

Pokud máte jakýkoliv dotaz zeptejte se nás na fóru nebo nás kontaktujte online.

Odběr novinek

Vítěz soutěže Biblioweb Bezbariérový přístup Noc s Andersenem Ptejte se knihovny
Veřejný internet Celé česko čte dětem

RSS